Shumica e fytyrave të estradës këtë kohë po e kalojnë së bashku, duke iu kushtuar rëndësi përgatitjetve për fundvit.

Duke u kujdesur për pamjen fizike, këngëtaret tona në çdo paraqitje po duken të mrekullueshme, me fustana të modeleve të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Për t’iu qëndruar sa më afër ndjekësve të tyre, nuk po u mungojnë imazhet e ndryshme duke i postuar në rrjete sociale.

Në një foto që ka publikuar së fundmi Gili në një tavolinë të lumtur së bashku shihen Sinan Vllasaliu, Teuta Selimi, Shkelzen Jetishi dhe Gili me bashkëshortin.

Ky imazh dëshmon kënaqësine e tyre që përjetojnë derisa edhe punojnë.

Fytyrat tjera të estradës edhe pse jo të pranishëm në foto, nuk u munguan komentet e ndryshme për kolegët e tyre. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË