Skerdi Ago ka ndarë me ndjekësit një video, me të cilën tregon se si e befasoi gruan në mes të emisionit.

Vesa ishte e ftuar në “Ftesë në pesë”, kur papritmas Skerdi hyri në studio me një buqetë me lule.

Ai u ul në gjunjë dhe puthi barkun e gruas, ndërsa në mbishkrimin që ia la videos shkruan “Mezi pres ta puth bebushin në krahët e mi”,.

Kujtojmë se “Goodbye” titullohet projekti i funidt muzikor nga Skerdi, i cili u prit mirë në publik.

 

Skerdi

Publiée par Kosovarja Video sur Vendredi 6 septembre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË