Soni Malaj kushton shumë rëndësi dukjes së saj dhe kjo vërehet edhe nga paraqitjet që bënë.

Këngëtarja e njohur, është e përkushtuar ndaj palestrës dhe kjo i ka ndihmuar që të ketë forma të lakmueshme.

Në një imazh që ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ Soni në një veshje me ngjyra kuq edhe zi u kujdes që të theksonte belin e hollë në një bluzë të shkurtë.

Ajo dukej më seksi se kurrë teksa mahniti me linjat e trupit.

Kujtojmë që ajo ka kohë që nuk ka publikuar një projekt muzikor, kënga e saj e fundit është ‘En la intimidat’ në bashkëpunim me Jowell./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË