Luana Vjollca dhe Dani kanë ardhur me një bashkëpunim.

Ata sot kanë publikuar këngën e tyre të re, dhe për herë të parë i shohim në duet dy këngëtarët e mirënjohur, shkruan Kosovarja.

Teksti dhe melodia është bërë nga Fifi, i përcjellë me saksofon nga Vis Shkodrani, ndërsa për kitarën Astris Stafaj.

Ndoënse dyshen e shohim për herë duke bashkëpunuar, duke se ky duet i tyre është në prirje për tu bërë një super hit.

Për të dëgjuar dhe kënaqur nën tingujt e kësaj kënge, iu ftojmë të ndiqni video në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË