Familja Fejzullahu sot ka nisur një ditë më ndryshe se ditët e tjera.

Kjo për shkak se vajza e Ermalit dhe Arianës mbush sot 6 vjeotrin e lindjes së saj, shkruan Kosovarja.

Vajza simpatike e çiftit Era, ka marrë urime nga më të ndryshmet nga të gjithë, por më i veçanti dhe më i dalluari ishte ai i Arianës e cila me pak fjalë uroi kështu:

“|Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana”.

Këtë urim blogerja e njohur i përcjelli me disa fotografi të bukuroshes, e të cilat mund ti shihni në vijim./Kosovarja/


MUND TË JU PËLQEJNË