Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi sot feston ditëlindjen.

Ajo fitoi zemrat e pubilkut me rolin e saj të ‘Sarandës’ në serialin vendor ‘Kafeneja jonë’.

Sot po feston ditëlindjen e 37-të.

Në këtë ditë të veçantë ajo ka publikuar imazh të saj dhe dy vajzave, Tara dhe Kaia, në të cilat edhe ka marr urime të shumta nga miq e familjar.

“Vajza e ditëlindjes ( nejse se i bona do vjet ) #37 Faleminderit Zot për gjitha bekimet që i kam në jetë. Shëndet dhe dashuri, bashke me familje dhe njerëzit e dashur… vetëm kaq na duhet për te qene te plote dhe te lumtur”, ka shkuar Teuta në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, Teuta është një nga aktoret më të suksesshme në vend, ajo është e martuar dhe ka dy vajza.

MUND TË JU PËLQEJNË