Sot për këngëtaren e mirënjohur Safete Mustafën është një ditë shumë e veçantë.

Dita e saj ka filluar më ndryshe se të tjera ditë, kjo pasi që vajza e saj Donika feston ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

Me këtë rast ajo ka marrë urime nga më të ndryshmet, nga njerëzit e saj të afërt dhe të zemrës.

Secili nga urimet ishte i bukur dhe i dalluar, por ai më i veçanti dhe që mori vëmendje më së shumti ishte i nënës së saj Safete.

Safetja me pak fjalë përmblodhi tërë dashurinë që ka për, duke ia uruar më të mirat e duke i thënë:

“Urime zemër 100 të lumtura”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË