Egzona Muqiqi është një femër e zonja në të gjitha aspektet.

Emri i saj u bë i njohur që nga martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan “Kosovarja”.

Tani janë vet paraqitjet e saj të veçanta që e bukura Egzonë është një femër e dalluar dhe me një stil unik.

Duke iu qëndruar gjithmonë afër ndjekësve të saj ajo pothuajse çdo ditë poston imazhe të bukura.

Edhe në mëngjesin e sotëm, fotoja që ka publikuar Egzona i bën të gjitha femrat që ta ndjekin përzgjedhjen e saj në veshje. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË