Mbesa e Sabri Fejzullahut, Ena ka përfunduar semimaturën dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari.Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ai ka uruar mbesën e tij, duke publikuar dhe dy fotografi të saj.

“Ena mbesa ime në Londër. Shpirti i gjyshit Sabri, Urime diplomimi Edi që do të bëhësh personalitet në Angli, Të dua shumë zemra e gjyshit”, ka shkruar Sabri Fejzullahu në Facebook.

Sabri Fejzullahu përveç Emralit dhe Bulzës, ka dhe dy fëmijë tjerë nga gruaja e parë, djalë dhe vajzë./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË