Në dhjetor të vitit të kaluar modelja shqiptare, Angela Martini i dha fund beqarisë.
Modelja shqiptare, Angela Martini dhe Dragus Savulescu u martuan në dhjetor të vitit që lamë pas, shkruan lajmi.net

Bukuroshja çdo ditë e më shumë në rrjete sociale e shfaq dashurinë që ka ndaj bashkëshortit të saj.

Meqë mbrëmë ishte ditëlindja e tij ajo solli pamjet luksoze brenda festës së organizuar. “Postime të vonshme nga parti, ditëlindja e dashurisë sime, 12 tetor”, shkruan ajo.

Së fundmi, Angela dhe bashkëshorti i saj zgjodhën ishullin luksoz Santorini, si destinacionin e tyre për pushime.

 

MUND TË JU PËLQEJNË