Thonë se nuk egziston e përkryera dhe perfektja, mirëpo Arjola Demiri po na del më se ashtu.

Bukuroshaj tropojane, Arjola Demiri, ani pse nënë e tre fëmijëve po shquhet të jetë ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan Kosovarja.

Stili dhe sharmi i saj ka tërhequr shumë media duke iu vënë pas e të mos iu ndahen qoftë edhe një moment, madje edhe ftesat nga televizione të ndryshme nuk po i ka aspak të pakta, ku si nga Kosova dhe Shqipëria, kërkesat për të qenë prezente në emisionin e secilit po i ka të shumta.

Jo më kot po ndodhë kështu, pasi ajo njëherësh në Teatrin e Tiranës u prezantua me monodramën “Dashuritë e virgjëreshës Madele” e cila kudo ku po shfaqet po merr vlerësime kulminante.

Aq vlerësime dhe fjalë të mira sa kjo u vërejt edhë mbrëmë ku ishte mysafire në emisonin “Zona e lirë” te moderatori i njohur Arian Çani.

Përveç temave që diskutuan, më shumë se mençuria e përgjijet e saj, Arianit i bëri pështypje bukuria e saj, të cilën nuk mund ta fshehte duke ia shprehur shpeshherë pa pikw hezitimi.

Epo, nuk ka pasur edhe faj sepse vështirë është ti rezistosh kësaj bukurie, mandej së ndalesh së dridhuri nga sharmi i saj.

A pajtoheni edhe ju? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË