Vala

Nëna e Nores, Nites e Eres, tre vajzave të famshme të shoubizit, po e jeton këndshëm jetën, shkruan “Kosovarja”.

Nuk është nga ato gra që e pëlqejnë vetëm jetën e luksit, që duan të duken e të bijën në sy patjetër.

Syzana, është modeste dhe nuk i pëlqen që të bëjë jetë më speciale. Ajo, është zonjë e fisme dhe pa dëshirën për të qenë në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

E, ketë të diele, ish këngëtarja po e shijon në maksimum ditën nën shoqërinë e të bijës, Eres.

Kjo e fundit e prezanton të ëmën siç nuk e kemi parë më herët./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË