Në dasmën më të përfolur dhe më të shumëpritur të Bleros dhe të Afronës janë bërë bashkë fytyra shumë të njohur të showbizit shqiptare.

Blero dhe Afrona zgjodhën që këtë natë të tyrë të rëndësishme ta ndajnë edhe me disa nga miqtë e tyre më të afërt të estradës, shkruan Kosovarja.

Për shoqëri të mirë dhe besnik Blero njihet të ketë edhe me Sinan Hoxhën, andaj edhe është i ftuar me bashkëshorten e tij Andrrën.

Padyshim që të dy morrën vëmendjen me veshjen dhe rregullimin që kishin bërë, por pak më shumë Andrra e cila po duket tamam si një princeshë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË