‘Tarkani’ është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të Turqisë.

Këngët e tij u bënë hite të padiskutuara dhe u dëgjuan nga publiku turk dhe ai i huaj.

Ai është shumë i përfolur për jetën private, ku tani është i martuar dhe ka një vajzë.

‘Tarkani’ është i martuar me Pinar Dilek, e cila cilësohet si një ndër më të bukurat e Turqisë./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË