Të jesh çdo herë në fokus të publikut dhe të mediave natyrisht që të merr kohë dhe energji.

Por, për rep artisten e njohur Taynën këto nuk paraqesin më problem. Ajo ka kohë që tanimë e di çfarë do e pret publiku prej saj dhe çdo here sjellë më të mirën nga vetja, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket muzikës, Tayna ka arritur të korrë sukeses të panumërta, aq sa u krahasua dhe u titullua si Nicki Minaj i Kosovës.

Bukuroshja prizrenase ndanë shpesh imazhe e video të ndryshme me të cilat rrëmben në vazhdimësi vëmendje.

Ajo madje nuk përton ti provojë as trendet e fundit të filterave të rrjeteve sociale.

E së fundi, në saje të një efekti ajo e ka transformuar veten në një plakë të hijshme.

Bile ia dha vetes një kompliment se ‘goxha njëfarë gjyshe’./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË