Rep artisja e njohur Tayna po vazhdon të mbajë epitetin si personazhi i vitit edhe më gjerë.

Jo më kot edhe shquhet si sensacion i botës së muzikës, sidomos i asaj rep ku menjëherë ka arritur të bëjë me qindra e mijëra adhurues për vete, shkruan “Kosovarja”.

Paraqitjet e saj gjithmonë komentohen e komplimentohen. Çdo herë ka ardhur unike dhe origjinale në stilin e saj.

Por, ajo se për çfarë komentohet më së shumti është për ‘belin’ e saj të hollë që vetë Tayna e përmend pothuajse në çdo këngë të saj.

Po të shikoni këto imazhet e saj të fundit, ku i theksohen asetet trupore duke treguar më shumë se që duhet, a thua cila vjehërr do e donte për nuse?. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË