Këngëtarja Tayna është një prej artisteve më aktive në showbizin shqiptarë.

Ajo ka krijuar këngë të shumëta, të cilat janë shndërruar në hite.

Së fundi ajo ka mbajtur dy koncerte në Tiranë,një paradite e një pasdite.

E gjithë kjo pasi numri i atyre që dëshironin të dëgjonin dhe të shihnin Taynen,ishte shumë i madh.

Këngëtarja ka publikuar disa video nga këto koncerte,e ku atmosfera ishte e zjarrtë./Indeksonline/

Tayna

Publiée par Albania Viral sur Lundi 15 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË