Tayna është një nga këngëtaret më aktive të momentit, qoftë me publikimin e këngëve të reja poashtu edhe me koncertet nëpër vende të ndryshme.

Ajo në shumë raste qëndron në fokus të mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saja publike.

E së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka tërhequr vëmendjen e fansave me një fotografi të publikuar.

Me make-up dhe me një veshje mjaft provokuese ajo është paraqitur para më shumë se 1 milion fansave të saj në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË