Tayna është këngëtarja që u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër.

Këngët e saj u bënë hite qysh nga ajo e para.

Tayna po bëhet gjithnjë e më e përfolur edhe për jetën e saj private.

Ajo komentohet shumë edhe për linjat e saj trupore.

Sot, Tayna ka publikuar një foto nga pushimet dhe ajo shfaqet më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË