Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna me hitet e saj ka arritur të bëjë për vete një numër të madh fansash.

Duke qenë e tillë ajo ka arritur të jetë mjaft e kërkuar nëpër shumë koncerte dhe ndeja nëpër vende të ndryshme.

Mbrëmë ajo performoi në një ndejë në Prishtinë, ku u vu re pamja e saj mjaft joshëse e që e elektrizoi publikun që ishte mbledhur për të dëgjuar këngët e saj.

Kujtojmë që kënga e fundit e Taynës ‘Sicko’ u prit shumë mirë nga publiku. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË