Tayna shfaqet shumë tërheqëse në atë video Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Tayna publikoi dje një video në të cilën shfaqet shumë tërheqëse.

Në sfond të kësaj videoje ishte kënga “Corazon” nga Juan Luis Londoño Arias, i njohur profesionalisht si Maluma (këngëtar dhe tekstshkrues kolumbian).

Këtë video që Tayna e publikoi në Instagram e pëlqeu artisti kolumbian, e këtë e bëri të ditur Tayna përmes një storie.

MUND TË JU PËLQEJNË