Për një kohë shumë të shkurtë arriti të bëhet reperja më e dëgjuar.Jo më kot mori edhe titullin “Senzacioni i vitit 2018” .

Projektet e saj muzikore pëlqehen përherë në publik duke e shëndrruar në reperen më të favorizuar.

Këngëtarja në fjalë gëzon një bukuri të veçantë, dhe këtë e ka dëshmuar disa herë radhazi.

“Tu thy per foto po na dhem shpina, krejt na lshojn rrugen me shoqe kur vina”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar së fundmi në InstaStory.

MUND TË JU PËLQEJNË