Jo më kot është njëra nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet.

Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Në këto dy imazhet e fundit ajo tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve, e cila ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga e zeza në atë kafe.

Sidoqoftë, Doruntina duket e hatashme ku lirshëm mund të thuhet se hyn në listën e artisteve të pakta që nuk kanë operacione plastike.

Në publik ‘shpërtheu’ me projektin ‘Columbiana’ të cilin e ka në bashkëpunim me reperin, Don Phenom. /Lajmi/

 

MUND TË JU PËLQEJNË