Learta e kunatat e saj kanë raporte ndërmjet veti sikur të ishin motra.

Ajo u bë e njohur pikërisht për shkak të pozitës që mori në familjen e këngëtares, si nusja e djalit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Është karakeri i saj i veçantë që e bën të dalluar.

Si në shoqëri edhe në familje ajo respektohet dhe është e dashur për të gjithë.

Këtë mirësjellje Learta e ka edhe me kunatat e saj, motrat e Kushtrimit.

Por, atë që e veçon më shumë është Engjellusha, kështu e shprehu vet ajo përmes një postimi në Instagram.

“Matini me hallen ma t’mire”, ishin fjalët e saj në foton e Matinit së bashku me hallen Engjin. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË