Këngëtarja Mimoza Mustafa është rikthyer sërish në skenë. Ajo, është shumë e pranishme në projektet festive të “Labias”, shkruan “Kosovarja”.

Mimoza, po duket më e re dhe më e pashme tani sesa në rininë e saj. Këngëtarja po duket tejet fit.

Mimoza, ka shkëlqyer në të gjitha performancat e fundvitit. Ndonëse nënë e dy fëmijëve dhe më të 40-tat e saj, këngëtarja po u bënë konkurrencë të gjithave, shkruan “Kosovarja”

Në këtë foto, të gjjthë sytë janë në të pasmet e Mimozes.

MUND TË JU PËLQEJNË