Kanagjegji i vajzës së Shkurte Fejzes, bëri mjaftë bujë. Pos të ftuarave, një publik i tërë ishte dëshmitar i shumë momenteve që ndodhnin në festë, shkruan “Kosovarja”.

Pra, kanagjegji i këngëtares është përcjell me interesim të veçantë nga media dhe audienca para së cilës servoheshin shumë momente.

Sigurisht që fokusi ishte tek nusja, por ranë në sy edhe mysafire të tjera, shkruan “Kosovarja”.

E, foto më e bukur e Greses, padyshim është kjo që po e prezantojmë para ju.

Por, te kush i mbeten sytë kështu këngëtares që po i jep fund beqarisë?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË