Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë ndër çiftet më simpatike dhe më ta dashura të ekraneve shqiptare.

Ata kanë vite që kur janë lidhur dhe dashuria e tyre po vazhdon të rritet.

Jo të rralla janë edhe imazhet e përbashkëta që ata sjellin në krahë të njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Edhe së fundi ishte Turjani ai që ka publikuar një fotografi përkrah Orindës.

Avash avash do mësoj të dal në foto” ishte përshkimi i fotografisë.

Ndryshe, dyshja u martuan dy vite më parë dhe ende nuk kanë treguar nëse po planifikojnë të rrisin familjen./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË