Një vajzë ka tentuar të ia marr vetës jetën në Prishtinë.

Këtë veprim ajo tentoi ta bënte duke u hedhur nga kati i tretë i një banese në rrugën ‘Agim Ramadani’.

Por fatmirësisht vajza është arritur të kapet katër meshkuj të cilët hynë brenda banesës dhe të shpëtojë pa ndonjë pasojë fizike.

Indeksonline ka arritur të sigurojë pamjet teksa ajo tentoi të kryente vetëvrasjen por që për fat të mirë një gjë e tillë nuk ndodhi dhe u arrit të shpëtohej.

Tenton vetëvrasjen në Prishtinë, momenti kur vajza kapet e gjallë në ballkon

Publiée par IndeksOnline sur Mercredi 19 juin 2019

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË