Teuta dhe Adonisi tani e përbëjnë njërin prej çifteve më të dashura e komentuara në estradë.

Çifti pavarësisht të kaluarës kanë arritur të krijojnë një jetë të bukur familjare bashkë em dy vajzat Tarën dhe Kajën, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja e famshme shfaqen shpesh të lumtur në krahët e njëri tjetrit duke treguar haptazi dashurinë që kanë ndaj njëri- tjetrit.

Përderisa, dasma e Bleros dhe Afronës ka afruar duket se çifti nuk janë të interesuar për tu marrë me këtë çështje, ata po vazhdojnë jetën e tyre më të lumtur se kurrë më parë.

Imazhin që postoi Teuta nuk mund ta përshkruajmë ndryshe veç se me frazën “Një foto sa njëmijë fjalë”./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË