Teuta Krasniqi prej vitesh i nisë heret pushimet verore. Aktoren kosovare, rendom qershori e gjen në bregdet bashkë me familjen, shkruan “Kosovarja”.

Teuta, po i shijon edhe pushimet e këtij viti bashkë me Adonisin dhe dy vajzat, Taren dhe Kaien.

Aktorja e njohur, në faqen e saj në Instagram nuk po ngurrën të sjell pamje të ndryshme nga këto pushime, siç duket mjaftë të bukura.

Në vendin ku po pushon, Teuta ka hasur edhe në një krokodil skulpturë. Ajo, me kameren e saj ka hyrë brenda gojës së krokodilit, shkruan “Kosovarja”.

Epo, mirë që nuk ka qenë i gjallë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË