Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonis Morina, mbrëmë kanë pritur në shtëpinë e tyre çiftin e njohur të estradës, Tunën dhe Patrisin.

Yjet duket se ende janë në atmosferë festash, kjo ngase në postimin e saj në Instagram, Teuta ka shkruar se janë duke festuar natën e shtatë të Vitit të Ri.

Përveç se Tuna dhe Teuta kanë raporte të mira, miqësia e tyre ka marrë mbështetje edhe më të madhe falë miqësisë që kanë bashkëshortët e tyre Patrisi e Adonisi.

Shpesh në rrjetet sociale kemi parë fotografi ku ata kalojnë kohë së bashku.

MUND TË JU PËLQEJNË