Teuta Krasniqi ia ka shprehur edhe njëherë publikisht dashurinë Adonis Morinës.

Aktorja Teuta Krasniqi çdo herë dëshmon se është nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar.

Teuta Krasniqi nuk e kursen privatësinë e saj publikon fotografi me familjen nga pushimet.

Aktorja e cila ua ka rrëmbyer publikur zemrat me rolin në ‘Kafeneja Jonë’, Teuta Krasniqi me mbishkrimin në foto ‘Përjetësia Ime’ tregon edhe një herë dashurinë e saj ndaj bashkëshortit.

Momentalisht Teuta është pjesë e serialit vendor iStar serial ky që po gëzon pëlqimin e publikut./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË