Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi, është ndër figurat më të dashura për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja, që në rini të hershme ia ka dalë të identifikohet dhe të tërheq gjithë vëmendjen, kjo për shkak të pamjes dhe gjithashtu elokuences.

Teuta, ka qenë gjatë gjjthë kohës në qendër të vëmendjes edhe për shkak të jetës së saj private, që ka pasur shumë zhvillime, shkruan “Kosovarja”.

E, pranë bashkëshortit të saj, Adonisit, aktorja shkrihet komplet.

Duken bukur, apo jo? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË