Aktorja e njohur dhe shumë e talentuar Teuta Krasniqi ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në kinematigrafinë shqiptare.

Ajo njihet për rolet e shumta në projektet e ndryshme që ka marrë pjesë ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Teuta në vazhdimësi e ka dëshmuar se është një femër e zonja, një nënë dhe bashkëshorte e dashur.

Sa i përket jetës private aktorja gëzon një harmoni familjare me bashkëshortin Adonisin dhe vajzat Tarën e Kaia-n.

Ajo shpesh ndanë imazhe të këndshme familjare në rrejtet sociale.

E sot aktorja ka treguar se bredhi në shtëpinë e saj tashmë është rregulluar për festa.

Krahas bredhit ajo shfaqë edhe vajzat e saj në një imazh të lezetshëm, ku të dyja shihen duke e përqafuat njëra-tjetrën./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË