Teuta Selimi po vazhdon të mbetet këngëtarja më e pëlqyer dhe më e kërkuara e muzikës ‘tallava’ shkruan “Kosovarja”.

Që nga debutimi i saj i parë ajo arriti të bëjë për vete qindra e mijëra fansa.

Natyra e Teutës është të jetë e dashur, e ëmbël dhe e qetë. Andaj, një lëvizje e saj sado e vogël të jëtë menjëherë ngjall interesim.

Se po vazhdon të jetë e angazhuar edhe këtë sezonë e dëshmon fakti se nuk shkon ditë pa qenë Teuta këngëtarja e një dasme apo ahengu.

E sonte përveç nuses të cilës do ti këndojë Teuta po duket edhe vetë për mrekulli.

Duke vënë në pah linjat trupore të tonifikuara mirë Teuta pa dyshim që sonte do të pëlqehet edhe më shumë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË