Teuta Krasniqi ka nisur pushimet me familjen e saj.

Edhe aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, ka gjetur kohë për t’u shkëputur paksa nga puna dhe nisur pushimet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Teuta nëpërmjet disa postimeve në Instastory në të cilat shihet bashkëshorti i saj Adonis Morina dhe vajza e tyre.

Në një prej tyre shihet Adonisi dhe Kaia duke ushtruar./Lajmi.net

MUND TË JU PËLQEJNË