Këngëtarja e njohur kosovare, Teuta Selimi, ka ndryshuar shumë, madje aq shumë saqë as nuk njijet mirë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që ka lëvruar në disa zhanre muzikore, nga rege e deri tek tallavaja, është dobësuar, i ka zgjatur flokët dhe ka ndryshuar stil.

Hit këngëtarja është nënë e dy fëmijëve tashmë të rritur, por në fotot e fundit duket si vajzë e re.

Teuta Selimi pos për talentin dhe zërin e mrekullueshëm, gjithmonë është shquar edhe për bukurinë egzotike që posedon, shkruan “Kosovarja”.

Siç kuptojmë, Teuta së shpejti po vjen me projekte të reja muzikore. Publiku është në pritje.

MUND TË JU PËLQEJNË