Reperi Ledri Vula, ditë më parë në emsionin NIN dha një deklaratë të ‘fortë’.

I pyetur se me cilin prej reperave shqiptar, nuk do të bëjë bashkëpunim ai u përgjigj me reperin nga Presheva, Arian Agushin që njihet me nofkën Gold AG.

Siç duket kjo deklaratë, nuk iu ka pëlqyer fansave të Ledrit, dhe Goldit po ashtu.

Në një video në ‘Instagram‘, ku shihet Vula duke treguar se nuk do bënte bashkëpunim me Gold AG ka marrë shumë komente nga fansat duke e kritikuar për atë se çka ka thënë.

Mund t’i shihni më poshtë disa prej tyre:MUND TË JU PËLQEJNË