Një çift shumë i dashur i shoubizit është edhe Bella Hadid dhe The Weekend.

The Weekend dhe Bella Hadid këtë fundjavë kanë lënë pas çdo angazhim dhe u relaksuan bashkë në një vend të largët, shkruan lajmi.net.

Çifti udhëtuan bashkë, nga ku edhe publikuan disa imazhe në rrjete sociale, ku shihen tejet të lumtur.

Ata kishin marrë deve dhe po provonin eksperiencën e shëtitjes në shkretëtirë mbi to, të shoqëruar nga disa persona të tjerë.

Kujtojmë që Bella dhe The Weeknd janë ribashkuar pas një kohe që u ndanë dhe tani duken se po shijojnë në maksimum lidhjen.

MUND TË JU PËLQEJNË