Modelja e njohur shqiptare prej shumë vitesh është duke zhvilluar karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Tika Camaj kohë më parë u rendit si një prej femrave më të bukura dhe tashmë vazhdon të thyejë rrjetin me pozat sensuale.

Ajo është shfaqur duke realizuar setin e ri fotografik. Topless dhe me bikini minimaliste, e maskuar si indiane Tika jo më kot ka shkruar ‘Duke djegur burra’.

Modelja shqiptare menjëherë ka zgjuar kureshtjen e fansave me këto pamje.

MUND TË JU PËLQEJNË