Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman duket se këtë verë ka vendosur të ndryshojë pak në pamje.

Ai ka ndërruar stilin e tij ‘historik’ të flokëvetë cilin kishte një kohë të gjatë që e mbante duke ardhur më ndryshe.

Të shumta kanë qenë komentet që e kanë komplimentuar Tolgan për këtë ndryshim.

I pashmi mbetet i tillë, pavarësisht ndryshimeve dhe duket se frizura e re e aktorit të njohur turk, dhëndër i shqiptarëve, është treguesi më i mirëi kësaj thënie. /prive.al

MUND TË JU PËLQEJNË