Sot ajo po feston ditëlindjen.

Gjithë ditën Adelina Tahiri ka pranuar dhurata të llojeve të ndryshme.

Që nga martesa me burrin maqedonas Adelina diskutohet jashtëzakonisht shumë, pasi që kanë një difernecë të madhe në moshë, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo ka pranuar dhurata me vlerë të mëdha nga burri i saj.

Por e gjithë vëmendjen është torta e saj, e cila simbolizon këtë ditë të Adelinës.

E dekoruar dhe me një formë interesante, sigurisht rrall herë keni parë një tortë të tillë.

Fat të madhë këngëtarja me burrin miliarder që ka në krahë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË