Elita Rudi po mendon për vajzën e saj të ardhshme.

Moderatorja Elita Rudi e ka provuar po ashtu një efekt të rrjetit social Snapchat, i cili tregon fytyrën tënde si fëmijë.

“Vajza ime e ardhshme”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Ndryshe Elita po e shijon në maksimum amësinë dhe jetën me bashkëshortin reper, Gjikon.

Ajo u bë e njohur si prezantuese dhe atë kohë ishte shumë e dashur për publikun./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË