Vala

Mona Ismaili prej tre vitesh ka ikur nga kjo botë, duke lënë dhembje të thellë tek të bijat, Adelina, Ema e Zanfina, shkruan “Kosovarja”.

Mona Ismaili do të njihet si grua e fortë dhe nënë shumë e dedikuar ndaj te bijave dhe avancimit të tyre.

Mona, bëri shumë për avancimin e Adelines dhe Zanfines, duke e menaxhuar suksesshëm karrierën e tyre dhe duke bërë që ato te shndërrohen në yje të industrisë së muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Sot, me rastin e tre vjetorit të humbjes së Mones, Zanfina ka hapur albumin e kujtimeve, duke e ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË