Një gjyshe e filmoi veten duke provuar eksperimentin me “Coca Cola dhe Mentos”, me qëllim që ta vërtetonte se ekziston ky trik.

Në klip, që tani është bërë viral në Reddit, gruaja – e cila e quan veten “Grandma Sandy” – mbledh një pako të Mentos dhe fillon t’i hap ato

Shishja Coca-Cola bën një shpërthim të lehtë kur heq kapakun dhe e hap atë, por pa ndonjë shqetësim ajo mbush tre nga Mentosët brenda.

Videoja është shikuar më shumë se 20,000 herë që kur u nda për herë të parë në Reddit një ditë më parë.

Hahaha vdiqaaaa 😂😂😂😂

Publiée par Hair and Makeup sur Lundi 10 février 2020

MUND TË JU PËLQEJNË