Tuna dhe Patrisi publikuan pamje nga pushimet në Amerikë.

Tuna dhe Patrisi po shijojnë në maksimum qëndrimin në Amerikë, ku po shoqërohen nga djali i tyre, Tiani.

Së fundi, ishte Patrisi ai i cili publikoi portretin e këndshëm nga vizita që ia bëri me Tunën dhe djalin, Çikagos.

Tuna me familjen e ngushtë po i ‘mbush’ bateriat për t’iu rikthyer punës në studio për këngë të reja.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit titullohet “Amoni”, të cilit ia bashkëngjiti edhe videoklipin.

MUND TË JU PËLQEJNË