Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu ka disa ditë që ka nisur pushimet dhe ajo ka zgjedhur të pushojë në një vend të largët.

Ajo gjendet në Mauricius, një ishull në Oqeanin indian, i cili njihet për një pamje panoramike dhe Tuna duket se po e shijon secilin moment nga pushimet e saj.

Tuna nuk heziton të ndajë këto momente me fansat dhe ndjekësit e saj.

Njësoj ka bërë edhe së fundmi, kur është parë teksa provonte një “avanturë” të re, duke u lëshuar në një “Zip line” ku po shijonte pamjet e pyllit të dendur. /Indeksonline/

 

MUND TË JU PËLQEJNË