Me tu ngjitur në skenën muzikore arriti të bëj nam. Ende mbahet mend performanca e saj e parë e mbushur plot zjarr.

Flasim për këngëtaren nga Shkupi, Altuna Sejdiun krijuesen e hitit’Piroman’, shkruan “Kosovarja”.

Sukseset për Tunën ishin të pandalshme, hap pas hapi dhe arriti të bëhet një emër i pakrahasueshëm.

Sa i përket jetës private këngëtarja u martua me vëllain e Robert Berishës, Patrisin me të cilin e kanë një djalë të vogël të quajtur Tian.

E duke qenë se mban edhe epitetin e një nëne Tunën as kjo nuk po e ndalë të mos provokoj.

E mbshtjellur veç me një peshkir ajo ekspozon e nuk e ka problem edhe pse po i shihen pjesët e trupit më shumë se që duhet.

Po paramendojeni sikur ti rrëshqiste peshkiri?

Se kanë thënë kot: kjo Tuna më e zjarrtë se ferri./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË