Këngëtarja e famshme shqiptare Altuna Sejdi dallohet për ekstrvagancën e saj që shfaqë në secilën paraqitje.

E vëmendje të madhe ka marrë gjithmonë me performancat e saj të zjarrta duke u bërë nga këngëtaret më atraktive të estradës, shkruan “Kosovarja”.

Tuna nuk e ka problem të shfaqet joshëse e me poza provokuese sa herë që realizon ndonjë fotografi.

Ndërkohë që e veçante dhe shumë joshëse vjen në fotosesionin e ri.

Derisa është veshur ‘kokë e këmbë’ me të zeza Tuna megjithatë ka theksuar format e përkryera trupore në veshjen e ngushtë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË