Këngëtarja e famshme shqiptare Altuna Sejdi dallohet për ekstrvagancën e saj që shfaq në secilën paraqitje.

Një femër e guximshme, e cila pavarësisht skandaleve e komenteve nga njerëzit ajo gjithmonë ka ardhur fuqishëm dhe origjinale, shkruan “Kosovarja”.

E vëmendje të madhe ka marrë gjithmonë me performancat e saj të zjarrta duke u bërë nga këngëtaret më atraktive të estradës.

Tuna nuk e ka problem të shfaqet joshëse e me poza provokuese sa herë që realizon ndonjë fotografi.

Ndërkohë që e veçantë vjen në fotosesionin e ri, foto këto që u komentuan shumë për shkak të pozave joshëse.

Një koment që bie në sy është krahasimi i Tunës me ferrin. “Më e nxehtë se ferri” thotë një ndjekës i këngëtares pranë fotos së zjarrtë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË